چاپ        ارسال به دوست

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در نشست با هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

برای ارتقای دانشگاه در ابعاد کمی و کیفی تلاش خواهم کرد


      نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در نشست با هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت:برای ارتقای دانشگاه در ابعاد کمی و کیفی تلاش خواهم کرد.

به گزارش خبرنگار وبدا، سید احمد آوایی در نشست با هیات رئیسه دانشگاه  که عصر امروز در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد. اظهار داشت: برای ارتقای دانشگاه در ابعاد کمی و کیفی تلاش خواهم کرد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیریهای انجام شده خود در دیدارهایی که با مسولین ارشد وزارت بهداشت و سازمان برنامه بودجه داشته است افزود: عملکرد ما به گونه ای باشد تا بتوانیم خیّرین را جذب کنیم . آوایی با اشاره به نقش مردمی حزب الله در عقب نشینی رژیم غاصب صهیونیستی گفت:

مردم در هر زمینه ای حضور داشته باشند معجزه می کنند و نمونه بارز آن را مرکز رادیو تراپی امام حسن مجتبی (ع) عنوان کرد. در این نشست دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول و هریک از معاونین بطور مبسوط گزارشی از مشکلات حوزه خود را ارایه کردند.

همچنین محمد رضا چگنی مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان شهرستان دزفول نیز حضور داشت و گزارشی از محموعه اقدامات و مشکلات پیش رو ارایه کرد.

نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی در پایان این نشست ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: از همه ظرفیت ها برای حل مشکلات ارایه شده استفاده خواهم کرد.
١٧:٤٩ - جمعه ٦ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٢٥٩    /    تعداد نمایش : ١٦٠٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: