چاپ        ارسال به دوست

رئیس اداره آزمایشگاه مرجع سلامت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

آزمایشگاه برتر سال 99 معرفی شد

رئیس اداره آزمایشگاه مرجع سلامت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: یکی از آزمایشگاه های خصوصی تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی دزفول در سال 99 بدلیل رعایت شاخص های ممیزی، رتبه اول را کسب نمود.

 

به گزارش خبرنگار وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،سعید بهروزی زاده، اظهار داشت: همچون سنوات گذشته بر اساس نتایج ممیزی های انجام شده و استقرار استانداردها و شاخص های آزمایشگاهی به دست آمده طی بازرسی ها و بازدیدهای میدانی از کلیه مراکز آزمایشگاهی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی دزفول، مرکزی که بالاترین امتیاز را کسب نماید به عنوان آزمایشگاه نمونه معرفی می شود.

 

بهروزی زاده افزود: آزمایشگاه دکتر مجدی نسب به عنوان واحد نمونه آزمایشگاهی سال 1399 بیشترین امتیاز را کسب نموده است.

 

وی در خاتمه بیان داشت:هدف از معرفی مرکز آزمایشگاهی برتر در روز 30 فروردین ماه و روز آزمایشگاه،ایجاد انگیزه جهت ارتقای کیفیت و ارائه خدمات آزمایشگاهی مطلوب به مراجعین و عموم شهروندان محترم می باشد.

 

بازدید میدانی از آزمایشگاه دکتر مجدی نسب جهت تقدیر و تشکر از مسئول فنی و کادر مجرب و پرتلاش آن مرکز در روز دوشنبه 30 فروردین ماه 1400 با حضور دکتر عبدالکریم فیروز زاده معاون درمان، رئیس اداره نظارت و اعتباربخشی معاونت، رئیس و کارشناسان اداره امور آزمایشگاه مرجع سلامت معاونت درمان صورت گرفت.

 

#کرونا_در_کمین_است

#همه_ماسک_بزنیم

 


١٢:١٦ - شنبه ٤ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ١١١١٤    /    تعداد نمایش : ٣٠٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: