چاپ        ارسال به دوست

رئیس اداره پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

روزانه بیش از 250 بیمار کرونایی خدمات سرپایی دریافت می کنند

رئیس اداره پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: در درمانگاه رمدسیویر بیمارستان بزرگ دزفول روزانه بیش از 250 بیمار کرونایی مراجعه نموده و از خدمات سرپایی استفاده می کنند.

 

به گزارش خبرنگار وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،مریم نعمانی، ضمن گرامی داشت هفته سلامت اظهار داشت: با توجه به شیوع و فراگیری ویروس کرونا در کشور و نیاز به ارائه خدمات درمانی برای بیماران کرونایی بستری در بیمارستان که برای ادامه درمان به منزل مرخص می شوند و همچنین بیماران سرپایی که نیاز به بستری در بیمارستان ندارند، درمانگاه رمدسیویر با دستور وزارت بهداشت راه اندازی شد.

 

رئیس اداره پرستاری دانشگاه عنوان کرد:کار این مرکز از آغازین روزهای سال 1400 در اورژانس تنفسی حاد بیمارستان بزرگ دزفول شروع گردید و پس از پیگیری های مستمر مسئولین دانشگاه در بیمارستان و معاونت درمان، قسمت انتهایی اورژانس این بیمارستان به طور رسمی از ششم فروردین ماه بعنوان درمانگاه رمدسیویر راه اندازی گردید.

 

وی افزود:هدف از راه اندازی این درمانگاه، کاهش بار مراجعات بیماران کرونایی سرپایی به بیمارستان و رسالت خطیر معاونت درمان در خصوص درمان و عدم جلوگیری از انتشار این ویروس در جامعه می باشد.

 

نعمانی گفت:بیش از 90 درصد پرسنل شاغل در این بخش از پرسنل ستادی معاونت های درمان، بهداشت و آموزش دانشگاه می باشند که علاوه بر کار ستادی در 2 شیفت کاری در این مرکز به بیش از 250 بیمار کرونایی ارائه خدمت می نمایند.

 

وی اضافه کرد:علاوه بر پرسنل ستادی، گروه های جهادی به طور فعال و مستمر با این درمانگاه همکاری دارند که از تلاش های صادقانه آنها کمال تشکر و امتنان را داریم.

 

وی در پایان افزود:از استقامت و حمایت های مادی و معنوی ریاست دانشگاه، معاونت های درمان و توسعه دانشگاه و همچنین ریاست و مدیریت پرتلاش بیمارستان بزرگ دزفول و بویژه کادر پرتلاش این مرکز در این جنگ نابرابر و مهار ویروس سرکش کرونا، کمال تشکر و امتتان را داریم و برای آنها سلامتی و تندرستی آرزومندیم.

 

#کرونا_در_کمین_است

#همه_ماسک_بزنیم

 

 


١٠:١٣ - دوشنبه ٦ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ١١١٢٢    /    تعداد نمایش : ٢٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: