چاپ        ارسال به دوست

در سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب(س)

جشن ویژه پرستاران با شکوه برگزار شد

با حضور مسئولان ارشد شهرستان دزفول مهندس پاپی زاده نماینده مجلس، امیر آشنا فرمانده پایگاه چهارم شکاری،مهندس علیپور معاون و حجت الاسلام موسوی مشاور فرهنگی فرماندار  ویژه شهرستان دزفول،آقایان جاموسی و دوایی از شورای اسلامی شهر ، جمعی از هیات رئیسه دانشگاه و حضور پرشور پرستاران و خانواده های آنها در سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب (س) جشن ویژه پرستاران با شکوه برگزار شد در این مراسم که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد، سرود جمهوری اسلامی ایران نواخته شد و دکتر عبدالرحیم صائمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول ضمن خیر مقدم به حاضران گزارشی از عملکرد دانشگاه ارایه داد. سپس نماهنگی از حرفه پرستاری و ارایه خدمات به مصدومان ارایه شد در ادامه مهندس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و تبریک روز پرستار در خصوص ریزگردها و اقدامات انجام شده گزارشی ارایه کرد در ادامه مهندس علیپور معاونت فرماندار ویژه نیز  طی سخنانی مراتب تشکر خود را از خدمات ارزشمند پرستاران بیان داشت.در ادامه آقای عباس شیخی مترون بیمارستان بزرگ دزفول بیانیه روز پرستار را قرائت کرد و بپاس خدمات ارزشمند پرستاران جمعیت حاضر بپا خواستند.

این مراسم با موسیقی سنتی ونمایش همراه بود که مورد توجه حاضران قرار گرفت. درادامه به پرستاران نمونه دانشگاه به رسم تقدیر و تشکر هر ساله هدایایی تقدیم شد اسامی نمونه ها بشرح ذیل است.

آقایان:

حسین رضایی

حسن فرحمند

سعید نصار زاده

غلامعلی حسن پور

سید هادی رضوی

خانمها:

مریم توکل

معصومه خانی پور

مریم محمدی کیا

نسرین کربلایی زاده

فریبا پورمند

خاطره بادیان

مژگان فرخوند

 حمیده جلالپور

فروغ موذن

پروانه پور سلطان منصوری

نرگس محمد مهدی پور

نسرین خیاط

آزاده عبدالهی

شهناز شهباز گلابی

ژیلا ورشوچی

فروزان یاوری راد

نگار ترابی فر

فاطمه کامیاب

سکینه مینایی

لیلا جانانه

اعظم هادی نسب

غلامعلی حسن پور

سیمین سعیدی

سکینه منصوری

مریم جوادی منفرد

لیلا باقر باغبانی

همچنین از طرف مهندس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی نیز به هشت نفر افراد مشروحه ذیل لوح تقدیر و تراول 50 هزارتومانی هدیه شد

سعد نصار زاده

شوکت سخایی

بهرام آریایی

محمد علی خبازان

مرضیه آبروش

مهدی حسینی فر

مهرداد ترسلی

محمد کاظم مکارم

به سایر پرستاران نمونه نیز از طرف نماینده لوح تقدیر اهدا شد.

همچنین از طرف انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان افراد مشروحه ذیل با لوح تقدیر و هدایایی مورد قدر دانی قرار گرفتند.

زهرا سیاهی

رضوان شوهان

فاطمه سلیمان خانی

طیبه توسرکانی

لیلا اکبر نیا

محمد حسن خورشیدی

قابل ذکر است که سرکار خانم  فاطمه حسام زاده بعنوان پرستار نمونه کشوری انتخاب شد

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول ضمن تبریک روز پرستار ، از همه بزرگوارانی که به نحوی پرستاران را مورد لطف و عنایت خویش قرار دادند همچنین از کلیه پرستارانی که با خانواده های خود در جشن ویژه خود شرکت نمودند خاضعانه تشکر کرده و انتظار می رود تا نقطه نظرات خود را ذیل همین خبر درج نموده تا در آینده مورد بهره برداری قرار گیرد. از مدیر و کارکنان حراست همچنین مدیر پشتیبانی و خدمات بیمارستان که ما را در برگزاری این جشن باشکوه حمایت کردند قدر دانی بعمل می آید.

 

 

 

 

 

 


١٣:٢٥ - شنبه ٩ اسفند ١٣٩٣    /    شماره : ٢٤٧٠    /    تعداد نمایش : ٥٧٣٢


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1393/12/10 16:19
0
6
پرسنل خدمات که روز کارگر حتی تبریک خشک وخالی به انها گفته نمیشود به دیدن همچین جشن و عکس هایی حسرت به دل میمانند کاش ....
کاربر مهمان
1393/12/10 8:39
0
7
با سلام و تبریک میلاد اسوه نستوه صبر و شکیبایی حضرت زینب کبری س و امیدو آرزو بروزی که چنین جشن باشکوهی برای تمامی واحد ها از جمله پرسنل زحمت کش بهداشت محیط که تمام ایام نوروز در کسوت خدمت به همشهریان هستند اجرا شود.
کاربر مهمان
1393/12/10 7:54
1
6
کاش از پرسنل پشتیبانی که ازساعت 6:30تا 11:30شب دربیرون سالن مشغول پذیرایی وخوش آمدگویی به پرسنل محترم بودن نیز تصویری به نمایش گذاشته می شد!!!!!!!!!

بزرگوار دست مریزاد حق با شماست اساس اجرای یک مراسم خوب ارایه خدمات مناسب است بینهایت ممنون از توجه حضرتعالی


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: