چاپ        ارسال به دوست

با حضور قائم مقام وزیر بهداشت

مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه انجام گرفت

دوشنبه 18/12/93 راس ساعت 10 صبح با حضور دکتر امامی رضوی قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاهها و جمعی از مسولان ارشد استانی و شهرستانی مراسم تکریم و تجلیل از خدمات دکتر عبدالرحیم صائمی و معارفه دکتر یوسف پریدار بعنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی دزفول انجام گرفت.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج محسن شفیعی نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان خوزستان بعنوان اولین سخنران اظهار داشت:

 

با شکل گیری دانشگاه علوم پزشکی دزفول بار حوزه بهداشت و درمان در شمال خوزستان به این دانشگاه سپرده شد شفیعی گفت: دانشگاه علوم پزشکی دزفول در مسیر توسعه و تعالی قرار دارد و این کار مدیون تلاشهای خدمتگزاران این دانشگاه است. وی ضمن تقدیر از زحمات دکتر صایمی افزود رسم مروت و جوانمردی این باشد که وقتی کسی مسئولیتی بعهده گرفت همه فارغ از هر دغدغه به او کمک کنیم و همراهی داشته باشیم نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان خوزستان گفت:

 

آنچه که موضوعیت دارد رضایت مردم است وی افزود یرای دکتر پریدار آرزوی موفقیت میکنم و از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.

 

دکتر امامی رضوی قائم مقام وزارت بهداشت در امور دانشگاهها اظهار داشت: برای رسیذن به جامعه سالم باید همه جانبه فکر کنیم و سلامت همه جانبه را مد نظر داشته باشیم. دکتر امامی رضوی افزود:

 

سه هدف را دنبال می کنیم ارتقای سطح سلامتی مردم، بحث حفاظت مالی از مردم در قبال پرداخت هزینه ها و پاسخگو بودن و افزایش سطح رضایتمندی مردم دکتر رضوی گفت:آنچه در یک و نیم سال اخیر اتفاق افتاده است حفاظت مالی مردم در قبال هزینه ها بوده است.

 

دکتر امامی رضوی افزود :با همدلی و درکنار گرفتن دلسوزان مردم کسب رضایت پایدار مردم حاصل می شود.وی ضمن تقدیر از خدمات دکتر صایمی افزود : همه باید کمک کنیم تا دانشگاه پیش برود.

 

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی امام جمعه دزفول در قالب سخنرانی کوتاه ضمن عرض خیر مقدم به حاضران اظهار داشت خدمات دولت در دزفول حقیقتا جای تشکر دارد وی افزود خدمات و تلاشهای دکتر صائمی در حوزه سلامت قابل تقدیر است و ادامه داد همه باید بدون داشتن توقع کمک کنیم و استقلال دانشگاه برای ما از همه چیز مهمتر است. در ادامه

 

مهندس عماد معاون توسعه و مدیریت نیروی انسانی استاندار خوزستان طی سخنانی اظهار داشت برنامه تحول نظام سلامت معجزه بود و همه کسانی که در این برنامه نقش داشته اند باید بر خود ببالند برنامه طرح تحول نظام سلامت نشان می دهد که در هر زمینه ای اگر همت باشد می توانیم موفق باشیم عماد افزود:

 

خدا را شاکریم که در این بخش توانستیم رضایتمندی مردم را بدست بیاوریم و خدا را شاکریم تا توانستیم دغدغه مردم را از هزینه های سنگین درمان مرتفع نماییم و شرایط را طوری فراهم آوریم تا نیازمندان بتوانند به سهولت به درمان خود بپردازند.

 

دکتر عبدالرحیم صایمی سرپرست پیشین دانشگاه علوم پزشکی دزفول طی سخنانی اظهار داشت:

 

 ماموریت ما بر این بود تا بتوانیم راههای توسعه را باز کنیم و از پتانسیل ها استفاده کنیم وی افزود: ما بدنبال روشی بودیم که سرمایه بیاوریم دکتر صایمی گفت: در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی دزفول به دو و نیم میلیون نفر خدمات ارایه می دهد.

 

در ادامه دکتر یوسف پریدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت: برنامه تحول نظام سلامت جدی ترین برنامه نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه سلامت است. مهمترین چالش حفظ و نگهداری دستاورد های برنامه است. دکتر پریدار گفت: از نمایندگان مجلس بخاطر حمایت از برنامه های تحول نظام سلامت تشکر می کنم وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت:

 

موضوع اخلاق در برخورد با ارباب رجوع بسیار مهم است و افزود: بایستی تمامی افرادی که از خدمات حوزه سلامت استفاده می کنند از مزیت گشاده رویی، سعه صدر و احترام کارکنان حوزه بهداشت و درمان برخوردار باشند.

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی دزفول در فراز دیگری از سخنان خود افزود قطعا به حمایت خیرین حوزه سلامت نیازمندیم و اظهار امیدواری کرد تا برای گسترش خدمات درمانی و بهداشتی حمایتهای خود را از مردم دزفول دریغ نکنند. در پایان با حضور جمعی از مسئولان مدعو حکم انتصاب دکتر یوسف پریدار توسط دکتر امامی رضوی قائم مقام وزیر بهداشت قرائت گردید.

 

پیام خداحافظی دکتر صائمی:

 

همکاران گرامی با سلام

 

خدا را شاکرم که این فرصت را به اینجانب عطا فرمود تا با همکاری همدیگر درخدمت مردم لایق و شایسته دزفول باشیم و اینک که بنا به مصلحت مسولیت دانشگاه را به جانشین تحویل می نمایم قدر دان زحمات شبانه روزی شما عزیزان بزرگوار هستم اگر در زمان حضورم قصوری پیش آمد مرا رهین گذشت خویش بنمایید از خداوند منان درخواست دارم که ایامتان را در زندگی قرین شادمانی و موفقیت مقدر بفرماید. التماس دعا دکتر عبدالرحیم صایمی

 

 گزارش امروز بصورت ویژه تهیه شده است و تقدیم میشود به همه عزیزانی که در برگزاری باشکوهترین مراسم تکریم و معارفه مشارکت داشتند. روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


١٨:٤٦ - سه شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٣    /    شماره : ٢٥٠٦    /    تعداد نمایش : ٥٦٧٨


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1393/12/20 16:22
3
2
یه خدا قوت هم به همه پرسنل زحمت کش و دلسوزی باید گفت که پا به پای مدیریت دانشگاه برای موفقیت سیستم جنگیدن و میجنگن
کاربر مهمان
1393/12/20 9:57
1
3
قدمشان مبارک باشد ان شاءالله!
کاربر مهمان
1393/12/20 8:22
3
12
برای همه خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیز کشورمان خصوصاً مردم شریف و شهید پرور استان خوزستان آرزوی توفیق و سربلندی دارم. آقای دکتر صائمی خدا قوت، آقای دکتر پریدار پیروز باشید.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: