چاپ        ارسال به دوست

فرماندار شوش میزبان متخصصین نظام سلامت

دکتر پریدار:پزشکان تمام وقت اولویت یک ما هستند

مهندس رضا نجاتی فرماندار شوش صبح یکشنبه در محل فرمانداری میزبان رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول، مدیر شبکه شهرستان شوش و جمعی از متخصصین نظام سلامت بود. در این نشست مهندس نجاتی گفت:

 بیمارستان نظام مافی شهرستان شوش نیاز به یک توجه مضاعف دارد و کمبود فضای فیزیکی، نیرو و ابزار کار را از مشکلات بیمارستان عنوان کرد. در ادامه دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: اقدامات لازم برای تجهیزات بیمارستانی سی تی اسکن، رادیولوژی دیجیتال، اکسیژن ساز و تکیمل اتاقهای عمل بیمارستان صورت گرفته است وی افزود:

 تجهیزات لازم برای دو متخصص چشم و گوش و حلق و بینی در دست تهیه است. وی خطاب به پزشکان متخصص گفت: اولویت یک ما پزشکان تمام وقت هستند دکتر پریدار افزود: سیاست دانشگاه مرتفع نمودن مشکلات است و از حضور پزشکان که در محرومترین نقطه کشور فعالیت میکنند تقدیر کرد

همچنین گفت: یک همدلی مطلوب بین مسولان ارشد شهرستان شوش و نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی و دانشگاه وجود دارد که به حوزه سلامت کمک شایان میکند. دکتر محسن حاذقی مدیر شبکه شهرستان شوش گزارش مبسوطی از اقدامات انجام شده را ارایه کرد و در این نشست تعدادی از متخصصین کمبودها و مشکلات حوزه کاری خود را مطرح کردند.

 شایان ذکر است دکتر پریدار طی گفتگویی که با خبرنگار وبدا در یک هفته قبل داشت گزاش مبسوطی از خدمات ارایه شده به شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش بشرح ذیل ارایه کرد.

 برای تجهیز بیمارستان نظام مافی شهرستان شوش سه میلیارد تومان تجهیزات پزشکی تهیه شده است که 17 قلم آن معادل یک میلیارد و ششصد میلیون تومان آن شامل:

ماشین بیهوشی دو دستگاه،رادیولوژی سقفی، سی آرم،تخت عمل برقی،فیکو ویترکتومی، ونتیلاتور و... وارد بیمارستان شده و یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان شامل:دی سی شوک،مانیتور، اکسیژن ساز، امکانات کامل یک تخت آی سی یو و ... تا اواخر خردادماه تحویل داده می شود وی افزود:

 امیدوارم با این میزان هزینه شاهد ارتقای کیفی و تسهیل در امردرمان باشیم.گفتنی است ماه گذشته نیز کلنگ ساخت 19 خانه بهداشت شهرستان شوش با حضور رئیس دانشگاه و مسئولین محلی  به زمین زده شد.

 


١٣:٣٦ - سه شنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٤    /    شماره : ٢٨٠٣    /    تعداد نمایش : ٣٥٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: