چاپ        ارسال به دوست

بررسی رابطه تحصیلات، سنوات خدمتی و جنسیت با شاخصهای زیج حیاتی

مقاله یک پژوهشگر شبکه بهداشت و درمان شوش در کنگره بین المللی استانبول ترکیه پذیرفته شد

غلامرضا میرزایی کارشناس ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش طی تحقیقاتی در راستای بررسی رابطه تحصیلات، سنوات خدمتی و جنسیت با شاخصهای زیج حیاتی در سال 91 مقاله ای تهیه کرد که در کنگره بین المللی پژوهشهای نوین مدیریت استانبول ترکیه پذیرفته شد میرزایی گفت:

این پژوهش در مجله آی اس آی نیز به چاپ رسیده است. وی افزود مقاله ای دیگر با عنوان بررسی اپیدمیولوژی میزان بروز موارد بیماری تب مالت در شهرستان شوش طی سالهای77 تا 81در چهارمین همایش کشوری بروسلوز زیرنظر مرکز تحقیقات بیماریهای عفونی و گرمسیری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شد.


١١:٤٠ - دوشنبه ١٥ تير ١٣٩٤    /    شماره : ٢٨٤٦    /    تعداد نمایش : ٣٦٢٧


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1394/04/20 19:40
0
3
ابتدا تبریک میگم خدمت اقای میرزایی عزیز، که باعث افتخار خوزستان و ایران شدند.. اما قابل ذکره، ایشون مدرکشون کارشناسی ارشد بوده و همچین موفقیتی دور از انتظار همچین رتبه ی علمی ای نیست.. از نظر من انتشار این خبر که یکی از دانشجویان ترم هفت کارشناسی همین دانشگاه علوم پزشکی، مبنی بر اینکه در دو کنگره ، در دو کشور ترکیه و ... پذیرفته شده، ارزش نشر خیلی خیلی بالاتری داره ....اما هیییییچ بازتاب خبری نداشته.. با عرض پوذش..متاسفم واسه مسوولین و کارکنانی که اخباری رو نشر میدن که به سودشون باشه...حالا اگه همین اتفاق خوب برای یکی از بزرگان و صاحب میز های دانشگاه میفتاد.. به نظرتون چه بازخوردی داشت ؟؟؟؟ امیدوارم اونقدری برای کارتون ارزش قائل باشین که دیدگاه من رو بزارین.. در آخر هم تشکر میکنم از مدیریت فعال سایت و همچنین مدیران و مسوولین لایق این دانشگاه..موفق و سربلند

با سلام و قبولی طاعات و عبادات . دوست گرامی از موفقیت دانشجوی مذکور خبر مکتوبی به دست ما نرسیده بسیار خوشحال خواهیم شد که اینگونه دستاوردها اطلاع رسانی شود


کاربر مهمان
1394/04/17 11:21
2
2
به نام خدای هنر آفرین قدم نهادن دراین راستا، علاوه بر عزمی برخاسته از تعهد و ایثار، قدم هایی محکم و استوار، بصیرتی دین مدار و پر عیار می طلبد. توانمندی های متعهدانه و مسئولانه جنابعالی سوابقی را رقم زده است که گویای شایستگی و افتخار این سرزمین میباشد از خداوند متعال سربلندی شما عزیزان را خواستارم.
کاربر مهمان
1394/04/16 11:39
2
2
جناب مهندس میرزایی توانمندی شما اثبات شده است . ضمن تبریک این اتفاق مهم برای تمامی کارشناسان مستعدد و تلاشگر مرکزبهداشت آرزوی سربلندی وموفقیت روزافزون دارم.
کاربر مهمان
1394/04/15 12:20
2
6
آقای مهندس میرزایی از پرسنل فعال،خلاق و با اخلاق مرکز بهداشت شوش میباشند که سهم مهمی در پیشرفت برنامه های بهداشتی در شهرستان داشته اند به امید موفقیت روز افزون برای ایشان و سایر کسانی که دلسوزانه در این سیستم خدمت می نمایند.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: