چاپ        ارسال به دوست

درششمین کنگره بین المللی دانشجویی

با پذیرش 19 مقاله دانشگاه علوم پزشکی دزفول رتبه پنجم را کسب کرد

دکتر سید احمد موسوی سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در گفتگو با خبر نگار وبدا اظهار داشت: ششمین کنگره بین المللی پژوهشی دانشجویی  از تاریخ 20-17 شهریور ماه سال جاری در دانشگاه علوم پزشکی زنجان با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

دکتر موسوی گفت: کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با پذیرش 19 مقاله در جایگاه پنجم قرار گرفت. وی افزود:علاقمندی و انگیزه بالای دانشجویان در موضوعات پژوهشی عامل مهمی در کسب این رتبه بوده است. سرپرست کمیته دانشجویی افزود: قطعا حمایتهای رئیس دانشگاه در اثر بخشی ، کارایی و کسب این عنوان موثر بوده است.

دکتر موسوی ضمن تقدیر از بندانی دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی اظهار امیدواری کرد تا در آینده نزدیک شاهد دستیابی به اهداف عالیه در امر پژوهش باشیم .گفتنی است اسامی دانشجویانی که در کنگره مذکور مقاله ارایه کردند به شرح ذیل است.

سعید داودی، محسن جانکی،آرمین تاجفر، مجتبی راجی،رضا نظر زاده،میلاد الاسوند، یعقوب مدملی،مصطفی ململی،منا مشکورنیا،نرجس داوودی همچنین در بخش تحقیقات نظام سلامت مقاله سید مهرشاد اخلاقی در قالب ارایه پوستر حائز رتبه اول کنگره شد و لوح تقدیر و تندیس کنگره را دریافت نمود.


١٨:١٥ - دوشنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٤    /    شماره : ٣٠٠٢    /    تعداد نمایش : ٦١٩٢


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1394/06/31 23:58
1
2
با عرض سلام و خسته نباشید به همه زحمت کشان در عرصه علم و پزوهش که مایه افتخار دانشگاه دزفول می شوند.
کاربر مهمان
1394/06/31 23:24
6
4
با سلام... بدینوسیله لازم دانسته از زحمات کمیته تحقیات و سایر دست اندرکاران بخصوص جناب دکتر موسوی و اقای بندانی تشکر کنم.با سپاس فراوان چگنی
کاربر مهمان
1394/06/28 16:43
5
9
آقای محمد فیروزبخت دانشجوی فعال و نمونه رشته پزشکی نیز در این همایش شرکت کرده بود و ایشان تنها دانشجویی بود که در این همایش سخنرانی و مقاله oral ارائه داده بود. محض یادآوری بود ظاهرا دوستان اسم ایشون رو فراموش کرده بودن که ذکر کنن. تشکر از دکتر موسوی و دست اندرکاران معاونت پژوهشی
کاربر مهمان
1394/06/27 22:57
7
8
با تشکر از آقای احسان بندانی دبیر کمیته تحقیقات دانشگاه دزفول
کاربر مهمان
1394/06/26 14:27
13
2
با سلام و ارزوی موفقیت بیشتر برای جناب اقای دکتر موسوی قطعا اگر فعالیتهای کمیته تحقیقات از از یکسال پیش تا کنون رصد شود متوجه میشویم که فعالیتها و عملکرد خوبی داشته که به دکتر موسوی و ریاست محترم دانشگاه جناب اقای دکتر پریدار تبریک و تهنیت عرض می نماید.
کاربر مهمان
1394/06/26 14:11
12
0
با سلام ... ایم موضوع علبی است و باعت ارتقا روحیه خود باوری در بین دانشگاهیان می شود.
کاربر مهمان
1394/06/23 23:58
9
8
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مسولان دانشگاه دزفول و آرزوی موفقیت هر چه بیشتر براای جناب اقای دکتر موسوی و تیمش امیدوارم در همه ارکان زندگی موفق باشند. حقیقتا چنین افرادی مایه افتخار برای دانشگاه و شهرمان می باشند.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: