چاپ        ارسال به دوست

آغازبکار مرکز سونوگرافی بیمارستان شوش

آغازبکار مرکز سونوگرافی بیمارستان شوش

دکتر محسن حاذقی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش بیان داشت: مرکز پیشرفته سونوگرافی بیمارستان نظام مافی شهرستان شوش با جذب دو متخصص رادیولوژی و سونوگرافی راه اندازی شد.

آغازبکار مرکز سونوگرافی بیمارستان شوش

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش از آغازبکار مرکز پیشرفته سونوگرافی بیمارستان نظام مافی شهرستان شوش خبر داد.

دکتر محسن حاذقی در حاشیه بازدید از مرکز پیشرفته سونوگرافی بیمارستان نظام مافی شهرستان شوش، به خبرنگار ایران اُنا در شوش گفت: این مرکز با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان و جذب دو متخصص رادیولوژی و سونوگرافی راه اندازی شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: این مرکز که در بیمارستان نظام مافی شوش آغاز بکار کرده است به بیماران اورژانسی، بستری و آزاد خدمات ارائه خواهد داد.

وی تصریح کرد: با توجه به درخواست‌های مردمی و نیاز به خدمات سونوگرافی، راه اندازی این مرکز در دستور کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش قرار گرفت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش بیان داشت: پیش از این مراجعان بیمارستان نظام مافی برای انجام سونوگرافی به تنها کلینیک سونوگرافی شوش و یا شهرستان های همجوار ارجاع داده می شدند که این امر موجب تأخیر در روند درمان و نارضایتی شهروندان می شد.

دکتر حاذقی در خاتمه تصریح کرد: با توجه به جذب آقای دکتر بوستانی و خانم دکتر نیک پور دو متخصص رادیولوژی و سونوگرافی، مرکز سونوگرافی بیمارستان نظام مافی شوش بصورت مستمر به مراجعان خدمات دهی خواهد داشت.

دکتر بوستانی یکی از متخصصین این مرکز نیز در گفت و گو با خبرنگار ما، دستگاه سونوگرافی خریداری شده برای مرکز سونوگرافی بیمارستان نظام مافی را یکی از پیشرفته ترین و بروز ترین دستگاه های موجود در این زمینه دانست.


١٣:٠٩ - جمعه ٢٤ مهر ١٣٩٤    /    شماره : ٣٠٧٤    /    تعداد نمایش : ١٩٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: