چاپ        ارسال به دوست

اعزام بالگرد به منطقه صعب العبور دارمورد

افضل زاده: اطلاع رسانی بموقع جان مادر باردار را نجات داد

در حدود ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه سی ام آبان ۹۴ در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۱۵ مرکز ارتباطات اورژانس دزفول مبنی بر درخواست کمک برای مادر باردار هماهنگی ها و اقدامات لازم برای پرواز بالگرد اورژانس هوایی صورت گرفت و با مساعد شدن شرایط پرواز در ساعت ۱۲ بالگرد اورژانس به همراه تیم پزشکی شامل ماما و تکنسین فوریتهای پزشکی به پرواز درآمد و پس از حدود ۴ ساعت تلاش برای حمایت و حفاظت از جان مادر در حال زایمان که درمنطقه صعب العبور دره کاید روستای دارمورد بودند ماموریت تیم اورزانس هوایی با موفقیت انجام شد و با تحویل مادر و نوزاد به بیمارستان بزرگ دزفول  پایان ماموریت اعلام شد.

محمد افضل زاده رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی با اعلام این خبر اظهار داشت: بخش وسیعی از حوزه دانشگاه علوم پزشکی دزفول را مناطق صعب العبور تشکیل می دهد و در این مناطق کارآمد ترین وسیله انتقال بیمار بالگرد است .

افضل زاده گفت: در این مورد بخصوص و سایر موارد مشابه اطلاع رسانی بموقع است که منجر به اقدامات موثر و نجات بخش میگردد. وی ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان تیم سیار مرکز بهداشت دزفول که امر اطلاع رسانی را بعهده داشتند از تیم  هوانیروز و کادر فوریتهای پزشکی خانم پاک نهاد و زارع زادگان  قدردانی کرد.

 

 


١٩:٤٩ - شنبه ٣٠ آبان ١٣٩٤    /    شماره : ٣١٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٥٠٢


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1394/09/01 1:5
0
0
ممنون از همه افرادی که در این زمینه زحمتی کشیده اند..
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: