چاپ        ارسال به دوست

در همایش تجلیل از هشتصد خیر فرهنگی حوزه سلامت

دکتر پریدار:کار منسجمی با خیرین انجام داده ایم تا به استانداردهای کشوری برسیم

در همایش تجلیل از هشتصد خیر فرهنگی حوزه سلامت که به همت دانشگاه علوم پزشکی دزفول، مجمع خیرین سلامت دزفول و آموزش پرورش شهرستان دزفول برگزار شد . دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول طی سخنانی اظهار داشت:با همتی که دولت یازدهم و وزارت بهداشت دارد یک کار منسجمی با خیرین انجام داده ایم تا به استانداردهای کشوری برسیم.

حجت الاسلام قاضی دزفولی امام جمعه و رئیس هیات امنای مجمع خیرین سلامت دزفول با ذکر حدیثی از ایمان به خدا و نفع رساندن به جامعه اشاره کرد .وی افزود: مدد گری و کمک کردن از صفات خداوند است،قاضی دزفولی گفت: پرستاری صفتی خدایی است و به همین لحاظ باید از این قشر تقدیر و تشکر کرد. رئیس هیات امنای مجمع خیرین سلامت گفت: کار خیر یک مزیتی دارد و ذاتا دارای ارزش است. و انجام دادن این کار خیر بصورت دسته جمعی باز از صفات الهی است و اینکه در حوزه سلامت انجام می گیرد خود یک توجه ویژه دارد و کارهای خیر ، زیبا ، الهی و ارزشمند است.

 دکتر علیرضا مجدی نسب رئیس هیات مدیره مجمع خیرین سلامت دزفول نیز طی گزارشی مبسوط عملکرد مجمع خیرین سلامت را تشریح کرد .

کاظم اردو مدیر عامل مجمع خیرین سلامت دزفول گفت: سوای مقدار کمک به صرف خیر بودن موظفیم ولو یک ذره ولو یک خشت در ساختمان از خیرین تجلیل کنیم .در این همایش علاوه بر تقدیر از خیرین از سرهنگ علی الهامی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول و سرهنگ کرد علیوند رئیس اداره راهنمایی و رانندگی شهرستان دزفول بصورت ویژه تقدیر شد

 


٠٩:٠٧ - سه شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٤    /    شماره : ٣٢٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: