چاپ        ارسال به دوست

مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دزفول

CPR موفق نوجوان 13 ساله توسط پرسنل اورزانس 115

در ساعت 09:45 صبح امروز 1 اسفند 94 تماس نیاز به کمک مسئولین مدرسه ای در کوی آزادگان شهر دزفول توسط مرکز ارتباطات  اورژانس 115 دزفول دریافت و بلا فاصله تیم اورژانس ( آقای اصغر تمجیدی و مرتضی حبیبی ملا)  پایگاه 3 شهری به محل اعزام گردید و پس از 5 دقیقه بر بالین بیمار حاضر شدند.

 بیمار نوجوانی 13 ساله با سابقه بیماری قلبی بوده که دچار ارست قلبی و تنفسی شده بودند که پس از انجام اقدامات اولیه و CPR پیشرفته همکاران ،انتوباسیون و سایر اقدامات درمانی ،خوشبختانه عمل احیاء موفقیت آمیز بوده و بیمار با برگشت ضربان قلب و تنفس تحویل بیمارستان بزرگ دزفول گردید.

بیمار هم اکنون در بخش icu بیمارستان بزرگ دزفول بستری می باشد


١١:٣٧ - يکشنبه ٢ اسفند ١٣٩٤    /    شماره : ٣٣١٦    /    تعداد نمایش : ٢٦٠٤


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1394/12/03 9:14
1
8
با سلام و درود ضمن سپاسگزاری و ستایش خداوند متعال برای نجات جان و اهدا زندگی مجدد، یگانه چراغ زندگی و نور چشمم (برادر عزیزم), از زحمات و تلاش های بی وقفه و انسان دوستانه برادران گرامی, آقایان تمجیدی و حبیبی ملا (تیم اورژانس) کمال تشکر و قدردانی را دارم و از پروردگار یکتا برای این دو برادر عزیز آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون را خواستارم... و شایسته است بهترین تقدیر و تشکر برای تیم محترم و دلسوز اورژانس و تمام کسانی که نجات بخش جان انسان های نیازمند و برادر عزیزم هستند, صورت پذیرد. باشد که نور چشمم با لطف خداوند متعال سلامتی کامل خویش را به دست آورد و شاهد موفقیت های روزافزون وی در تحصیل و زندگی فردی باشم. با سپاس...
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: