چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از خدمات نیروی انتظامی دزفول

سرهنگ الهامی:برای امنیت جان خود را نثار خواهیم کرد

در مراسمی که چهارشنبه مورخ 12/12/94 در محل ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد.  دکتریوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول و جمعی از معاونین ایشان همچنین سرهنگ علی الهامی فرمانده نیروی انتظامی دزفول و جمعی از معاونین معاونین  ایشان  حضور داشتند.

دکتر پریدار گفت: بهداشت و درمان زیر بنای توسعه است و هیچ چیز به غیر از امنیت بر آن مقدم نیست وی افزود: ما اعتقاد داریم تا قانون، نظم و امنیت نباشد هیچ فعالیت دیگری نمیتوان انجام داد. در این برنامه معاونین هر دو دستگاه پیرامون اقدامات مشترک در چهار چوب پیشگیری از مصرف مواد مخدر، استعمال دخانیات،امنیت کادر درمان و بیماران، حوادث و مشکلات مربوط به آن، فوریتهای پزشکی، ترافیک و تصادفات و نحوه همکاری در زمینه آموزش و امنیت سایبری گفتگو شد.

سرهنگ علی الهامی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول با توجه به اهمیت آموزش در نیروی انتظامی گفت: ما در سه محور بویژه در اداره آموزش و پرورش در امر آموزش اقدام کرده ایم وی افزود: ترافیک، مواد مخدر و امنیت سایبری در حوزه آموزش برای ما حائز اهمیت است سرهنگ الهامی در بخش دیگری از سخنان خود گفت:

سی الی چهل دستگاه باید دست به دست هم بدهند تا امنیت تامین شود و هدف ما ایجاد امنیت پایدار است و  ما آماده ایم تا در بحث امنیت جان خویش را نثار کنیم.در این نشست صمیمی با اهدای لوح تقدیر به فرمانده نیروی انتظامی دزفول از خدمات وی تجلیل شد.

 

 

 

 


٠٢:١٣ - جمعه ١٤ اسفند ١٣٩٤    /    شماره : ٣٣٧٤    /    تعداد نمایش : ٨٠٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: