چاپ        ارسال به دوست

مرکز بهداشت شهرستان دزفول

پایش ستادی از خانه های بهداشت دله چنار و مازه پاریاب انجام شد

 

به گزارش خبرنگار وب دا، تیم ستادی به سرپرستی مهندس پورآیین رئیس مرکز بهداشت شهرستان دزفول متشکل از کارشناسان ستادی مرکز بهداشت دزفول در روز چهارشنبه 1394/12/12 ساعت 5صبح جهت بازرسی از دهستانهای احمدفداله و دره کاید و بررسی عملکرد تیم سیاری با سه دستگاه وسیله نقلیه عازم منطقه شدند.

 

مهندس پورآیین گفت: با توجه به مهاجر پذیر بودن این منطقه در این برهه زمانی و تجمع جمعیتی جهت پایش عمکلرد بهورزان خانه بهداشت برآفتاب، دله چنار و مازه پاریاب و همچنین پرسنل تیم سیاری به منطقه رفته تا از نزدیک با مشکلات پرسنل و عشایر غیور آن منطقه آشنا شده و در جهت رفع این نواقص عمل کنیم.

 

 گفتنی است در این پایش بعد از گذر از مناطق صعب العبور و کوهستانی و طی مسافتی بالغ بر 160کیلومتر از شهر دزفول از دورترین خانه بهداشت کوهستانی خانه بهداشت دره کاید نیز که در حال احداث بوده توسط تیم ستادی بازدیدی بعمل آمد.

 

در این پایش با گذر از روستاهای متعدد وارد منطقه عشایری دورک و روستای دشت گرگان شده و نحوه مراقبت کودکان، واکسیناسیون، مراقبت زنان باردار و ... توسط تیم سیاری مورد ارزیابی قرار گرفت. مهندس پورآیین از حضور کلیه اعضای تیم در این پایش بالاخص آقای نادی فر کمال تشکر و قدردانی را نمودند.

 

اعضای تیم ستادی:

 

آقایان: رضا پورآیین،سید مرتضی حکیم زاده، هادی احسانبخش، احمدرضا نجارزاده، حمیدرضا نادی فر، مهدی غلامی، امامبخش حسینی، رضا دهقانی شوی.

 

خانمها: حکیمه کاید و الهام یوسف شانه ساز.

 


 


١٢:٠١ - جمعه ١٤ اسفند ١٣٩٤    /    شماره : ٣٣٧٧    /    تعداد نمایش : ٣٦١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: