چاپ        ارسال به دوست

در مراسم تودیع و معارفه مدیر هسته گزینش عنوان شد.

محمودی: دقت در شایسته گزینی باقیات صالحات است

در مراسم تودیع و معارفه مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی دزفول که صبح امروز با حضور رضا محمودی مدیر کل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی  برگزار گردید عبدالمهدی ضیایی فر مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی دزفول شد. دکتر پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت:

با ارتقای دفتر نمایندگی به هسته گزینش  در جهت استقلال بنیادهای دانشگاه قدم بزرگی برداشته شده است دکتر پریدار افزود: ایجاد وحدت رویه در امر گزینش جای ابهام را از بین می برد. وی افزود معیارها باید قابل اندازه گیری و تکرارپذیر باشد و معیارها باید به گونه ای تعریف شده باشد تا با جایگزینی افراد تصمیم گیری بصورت سلیقه ای اعمال نشود.

در ادامه رضا محمودی مدیر کل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: در چهار چوب قانون با معیارهایی که مشخص شده است قدم بر می داریم. محمودی افزود:

دقت ما در شایسته گزینی به مثابه باقیات صالحات است و تا زمانی که یک نیروی خوب منشائ خدمات است اگر دعایی از سوی مردم بر آن فرد باشد ما و همکارانمان که دقت کافی داشته ایم در آن دعا شریک هستیم. مدیر کل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در بخش دیگری از سخنان خود گفت:

گزینش شبه قضاوت است از یک طرف با حقوق نظام در ارتباط هستیم از طرف دیگر با حقوق و حیثیت مردم یعنی هر دو طرف حساسیت خاص خود را دارد و باید نهایت دقت بعمل آید. محمودی گفت:

با توجه به قوانین گزینش از سال 1374 خط و مشی مشخص شده است و افزود: در قانون گزینش، محتوای پرونده گزینش برای دیگران محرمانه است اما برای خود فرد محرمانه نیست. افراد وقتی مراجعه می کنند حقشان است که بدانند به چه دلیل پذیرش نمی شوند. اینقدر باید بررسی دقیق باشد تا براحتی بتوان افراد را مجاب بکنیم که به چه دلیل پذیرش نمی شوند.

در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از خدمات محمد علی ابراهیمی مدیر محترم هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و محمد حسین نوروزی مدیر پیشین دفتر نمایندگی دزفول تقدیر شد.

گفتنی است عبدالمهدی ضیایی فر از سال 1390 در حوزه گزینش فعالیت دارد و با ابلاغ مدیر کل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بعنوان اولین مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی دزفول منصوب شد.

 


١٤:٥١ - يکشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٤    /    شماره : ٣٣٨٣    /    تعداد نمایش : ٣٦٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: