چاپ        ارسال به دوست

در نشست مشترک دانشگاه، شورای اسلامی شهر و شهرداری عنوان شد

دکتر پریدار:در قدم به قدم فعالیتهای عمرانی نیاز به مساعدت شهرداری و شورای اسلامی شهر داریم

 

 

در نشست مشترک دانشگاه علوم پزشکی دزفول با شورای اسلامی شهر و شهرداری دزفول که در آخرین روز کاری سال نودو چهار برگزار شد . دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گزارش مبسوطی از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی دزفول ارایه کرد.

 وی در خصوص چشم انداز دانشگاه گفت: میثاق مشترک ما سند چشم انداز توسعه کشور و نقشه جامع علمی کشور در سال 1404 است دکتر پریدار گفت:

عملیات وسیعی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول انجام شده است. وی از احیای بیمارستان نظام مافی شوش، افتتاح بیمارستان کارون گتوند یاد کرد و با اشاره به کمبود تخت نسبت به جمعیت گفت:

 مقیاس مطلوب 2/7به ازای 1000 نفر جمعیت است و این شاخص در حال حاضر 9/. در حوزه دانشگاه علوم پزشکی دزفول است رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول به اخذ مجوز بخش سوختگی به استعداد 20 تخت و اقدام در جهت ایجاد آن اشاره کرد و از اخذ مجوز بیمارستان 400 تخت خوابی در دزفول نام برد و اشاره کرد.

  بزودی کارهای مقدماتی آن به پایان خواهد رسید. دکتر پریدار از افزایش تخت های اورژانس از 22 به 50 تخت اشاره کرد و گفت ام آر آی جدید نیز بزرودی راه اندازی خواهد شد که چهار میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول در خصوص پیشرفت کلینیک های تخصصی و بلوک های زایمانی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز گزارشی ارایه کرد همچنین از تکمیل 42 خانه بهداشت نیز اشاره کرد و در پایان خطاب به شورای اسلامی شهر و شهردار گفت: در قدم به قدم فعالیتهای عمرانی نیاز به مساعدت شهرداری و شورای اسلامی شهر داریم.

در ادامه مهندس کرمی نژاد شهردار دزفول طی سخنانی اظهار داشت:نهایت همکاری را با دانشگاه علوم پزشکی دزفول خواهیم داشت وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پیگیر درمانگاه ویژه کارکنان شهرداری هستم و امیدوارم این مهم با همکاری و حمایت دانشگاه به سرانجام برسد. مهندس کرمی نژاد افزود:

در خصوص جمع آوری زباله های عفونی نیازمند مساعدت پزشکان در بخش خصوصی هستیم و در خصوص دفن اموات خارج از آرامستانها خواستار مساعدت سایر دستگاهها شد.در پایان این نشست صمیمی از طرف رئیس دانشگاه لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به حاضران در نشست تقدیم شد.  

 


١٩:٣٥ - چهارشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٤    /    شماره : ٣٤٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٧١٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: