چاپ        ارسال به دوست

در مراسم تقدیر از خلبانان و کادر پرواز اورژانس هوایی115

دکتر پریدار:بالگرد پنجاه سورتی پرواز نجات بخش داشته است

 

 

دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول به همراه جمعی از اعضای هیات رئیسه بمنظور تقدیر از خلبانان و کادر پرواز اورژانس هوایی 115 در پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان حضور یافتند.

در این دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: محرومیت در مناطق شمال خوزستان بویژه مناطق صعب العبور شمال دزفول و فقدان دسترسی مردم این مناطق به امکانات پیشرفته درمان در اثر مشکلات حوزه راه و مخابرات صدمات زیادی را متوجه سلامت ساکنان آنجا کرده است. دکتر پریدار افزود: با عملیاتی کردن اورژانس هوایی بخشی از محرومیت ها بویژه در سرعت انتقال بیمار به مراکز مجهزتر امکان پذیر شده است. وی افزود: بالگرد پنجاه سورتی پرواز نجات بخش داشته است و در این میان از مادران باردار میتوان نام برد که تا قبل از استقرار بالگرد با مشقت های فراوان و طی روزهای متوالی خود را به مراکز درمانی می رساندند.

سرهنگ خلبان حشمت اله آزادی فرمانده هوانیروز مسجد سلیمان در این مراسم گفت: افتخار می کنیم  که در خدمت مردم محروم باشیم سرهنگ آزادی افزود: به تمامی در خواست های 115 پاسخ مثبت داده ایم مگر اینکه شرایط جوی برای پرواز بالگرد نامساعد بوده باشد. در ادامه سایر اعضای کادر پرواز نیز جهت استفاده بهینه از ماموریتهای بالگرد نقطه نظرات خود را ارایه کردند و درپایان از طرف رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اهدای لوح سپاس از خدمات ارزشمند فرماندهی و کادر پرواز تقدیر شد.

 

 


٠٧:٤٦ - شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٥    /    شماره : ٣٥١٠    /    تعداد نمایش : ٤٥٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: