چاپ        ارسال به دوست

در ادامه برنامه های بازدید رئیس دانشگاه از خانواده معزز شهدا

دیدار رئیس دانشگاه با مادری که وارث پنج شهید است

 

در ادامه برنامه های بازدید از خانواده معزز شهدا صبح جمعه دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول  به همراه جمعی از معاونین و مدیران با خانواده شهیدان حسین و عبدالامیر  ناجی دزفولی دیدار کردند و پای صحت مادری نشستند که دو فرزند، دوبرادر و داماد خود را به میهن اسلامی تقدیم نموده است در این دیدارتندیس متبرک آستان قدس رضوی(ع) و  لوح تقدیر رئیس دانشگاه تقدیم به وارث پنج شهید شد در این لوح آمده است.

خانواده محترم شهیدان حسین و عبدالامیر ناجی دزفولی

 

سلام علیکم

مردم دزفول در هشت سال دفاع مقدس فرزندان دلیر خود ، همچون  حسین و عبدالامیر را تقدیم انقلاب اسلامی کردند تا این خطه از میهن اسلامی پایتخت مقاومت نامیده شود و برای همیشه رشادتها، ایثارگریها و جوانمردیهای رزمندگان سرافراز بسان  در گرانبها بدرخشد و اثری همیشه ماندگار باشد. در سالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل مزین شده است  حضور آن خانواده معزز شرفیاب شدیم تا یک لحظه از یاد و خاطر شهدای حماسه ساز غافل نباشیم  و بپاس فداکاری  آن عزت آفرینان ادای دین کرده باشیم . توفیق روز افزون  از خداوند منان مسئلت می نمایم همواره در پرتو الطاف حضرت باریتعالی موفق ، موید و سربلند باشید.

دکتر پریدار

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول

                                                                                                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                                      

گفتنی است  مادر شهیدان ناجی دزفولی  خود خواهر دو شهید علی و محمود دوستانی است و داماد ایشان نیزشهید محمد روغن چراغی است . پدر شهیدان ناجی دزفولی  بنام حاج ملامحمدکاظم  مداح مخلص اهل بیت بود که پنج سال پیش دار فانی را وداع گفتند. در این دیدار معاون توسعه، مدیر حراست،روابط عمومی، مدیر امور شاهد و ایثارگران،  رئیس دانشگاه را همراهی کردند.

 


١٥:١٠ - يکشنبه ٧ شهريور ١٣٩٥    /    شماره : ٤٠٠٣    /    تعداد نمایش : ١٨٢٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: