چاپ        ارسال به دوست

رئیس موسسه حکمت و فلسفه ایران حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر خسروپناه

حجت الاسلام والمسلمین دکتر خسروپناه:مسولین دانشگاه علوم پزشکی دزفول کاری کرده اند کارستان

حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه  رئیس موسسه حکمت و فلسفه ایران در نشست هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت:

هدف من از حضور در این نشست تشکر از مسولین و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی دزفول است. وی افزود: وقتی عملکرد دانشگاه را حتی با بعضی مراکز استانها مقایسه می کنم مسولین دانشگاه علوم پزشکی دزفول کاری کرده اند کارستان. حجت الاسلام  خسروپناه خطاب به هیان رئیسه افزود: شما دوستان زحمات زیادی کشیده اید و انصافا از جهات مختلف قابل تقدیر است.

از اینکه توانسته اید با مردم و سرمایه مردم ارتباط برقرار کنید و سرمایه آنها را درجهت ارتقای حوزه سلامت جهت بدهید. دکتر خسروپناه گفت: اینکه خیرین به شما اعتماد دارند خیلی قیمتی است و این هنر مدیریتی است که توانسته اید اعتماد را ایجاد کنید و به سرمایه داران میدان بدهید. رئیس موسسه حکمت و فلسفه ایران گفت:

خیرین به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی دزفول اعتماد کردهاند و این هنر مدیریت شما است. دکتر خسروپناه در بخش دیگری از سخنان خود با خدمات در مناطق محروم اشاره کرد و افزود: اینکه تا صعب العبورترین مناطق رفته اید و به فکر درمان مردمان محروم و مستمندان و نیازمندان  هستید کاری است که دل امیرالمومنین را شاد میکند ، دل اهل بیت را شاد می کند، دل حضرت آقا را شاد می کند، حجت الاسلام خسرو پناه  گفت: وقتی خبر کمک به مستمندان ، محرومان و نیازمندان به حضرت آقا می رسد خوشحال می شوند.

پیش از سخنان حجت الاسلام دکتر خسروپناه دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول ضمن خیر مقدم به رئیس موسسه حکمت و فلسفه ایران  دغدغه خود را درخصوص توجه به بیماران  مطرح کرد و افزود: 

نحوه تعامل، پاسخگویی و نحوه برخورد با ارباب رجوع برای ما بسیار اهمیت دارد و ارتقای تکریم  قطعا برای حفظ دستاوردها، مهم است.رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیاز به برنامه عملیاتی را برای ایجاد سیستم پاسخگو و مسئولیت پذیر مهم دانست.

 

 

 


١٧:٢٦ - يکشنبه ١٨ مهر ١٣٩٥    /    شماره : ٤١٤٨    /    تعداد نمایش : ٢٨٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: