چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل گروه سرمایه گذاری بانک کار آفرین از پروژه های دانشگاه علوم پزشکی دزفول بازدید کرد

دکتر پریدار:برای ساخت پردیس دانشگاه تمام ظرفیت ها را بکار خواهیم گرفت

دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول که در معیت دکتر غلامعلی کیانی مدیر عامل گروه سرمایه گذاری بانک کار آفرین و مهندس حسن عطار زاده مجری ساخت و تجهیز مجموعه آموزشی و درمانی 500 تختخوابی شهید بهشتی قم  از پروژه های  در دست احداث دانشگاه علوم پزشکی دزفول بازدید کرد در گفتگویی با خبرنگار وبدا اظهار داشت:

علاوه بر پیگیری و اقدام در راستای احداث بیمارستان 400 تختخوابی یازهرا (س)  برای ساخت پردیس دانشگاه تمام ظرفیتهای محلی، استانی و کشوری را بکار خواهیم گرفت. دکتر پریدار گفت:

  ایجاد ظرفیت برای تختهای بستری که شمال خوزستان بشدت نیازمند ارتقای کمی و کیفی آن است توجه بر بسط فضای آموزشی و تحقیقاتی که نیاز حیاتی دانشجویان را برآورده کند را در دستور کار قرار داده ایم. در این بازدید که به منظور ارزیابی و راههای ایجاد بستر مشارکت صورت گرفت.

پروژه های طرح توسعه اورژانس،بلوک زایمانی، ام آری آی جدید و فضای عمومی پردیس که بالغ بر 40 هکتار می باشد مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت. گفتنی است در این بازدید دکتر علیرضا خسروپناه معاون توسعه، محسن صولتی مدیر حراست دانشگاه  هیات بازدید کننده را همراهی کردند.

 

 

 

 


١٩:٠٣ - شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٥    /    شماره : ٤١٧١    /    تعداد نمایش : ٣٤٩٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: