چاپ        ارسال به دوست

مسئول آموزش و توانمندسازی مدیران و کارکنان علوم پزشکی دزفول:

دوره آموزشی پدافند غیر عامل برگزار شد


مسئول آموزش و توانمندسازی مدیران و کارکنان علوم پزشکی دزفول گفت: دوره آموزشی پدافند غیر عامل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وبدا، فهیمه گنجعلی گفت: دوره آموزشی پدافند غیرعامل جهت مدیران و کارکنان دانشگاه توسط گروه توسعه سازمان و تحول اداری واحد آموزش و توانمندسازی مدیران و کارکنان صبح روز یکشنبه بمدت چهار ساعت در سالن غدیر دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد.

گنجعلی افزود: حوادث همیشه در کمین هستند بنابراین دانستن اصول و مبانی پدافند غیر عامل و چگونگی برخورد با مخاطرات قبل از هر چیزی از نیازهای اصلی مباحث مدیریت بحران و پدافند غیر عامل است.

وی افزود : آگاهی و آموزش کارکنان ، افراد و شهروندان مقوله ای است که باید در همه سطوح جامعه جاری شود و حضور افراد در این کلاسها سبب آمادگی در برخورد با مخاطرات شده و همچنین کاهش عواقب زیان بار را به همراه دارد و خاطرنشان کرد

امیدوارم در آینده ای نه چندان دور شاهد جامعه ای ایمن باشیم .گنجعلی از برگزاری دوره پدافند غیرعامل با مباحث تخصصی بصورت آنلاین و برگزاری دوره مدیریت بحران، بزودی خبر داد.

مسئول آموزش و توانمند سازی مدیران و کارکنان خاطر نشان کرد مدرّس این دوره دکتر حجت بهمئی از اداره کل پدافند غیر عامل استانداری بود. ٠٧:٥٠ - سه شنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٨٥٧٩    /    تعداد نمایش : ١٣٨٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: