• 1402/06/05 - 11:13
  • بازدید: 184
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول به مناسبت فرا رسیدن روز داروسازی

دکتر علیرضا خسروپناه طی پیامی روز داروسازی را تبریک گفت.

 دکتر علیرضا خسروپناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول بمناسبت پنجم شهریورماه، سالروز ولادت حکیم زکریای رازی و روز داروسازی، طی پیامی این روز را به تلاشگران حوزه دارویی شهرستان دزفول تبریک گفت.

امروز (پنجم شهریورماه ۱۴۰۲) به گزارش خبرنگار وبدا،دکتر علیرضا خسروپناه، در پیامی ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) در آستانه اربعین حسینی، پنجم شهریورماه سالروز ولادت حکیم زکریای رازی و روز داروسازی را به شرح ذیل بیان نمود:

پنجم شهریور سالروز تولد محمدبن زکریای رازی فیلسوف و دانشمند بزرگ مسلمان ایرانی و روز داروسازی بر کلیه فعالان حوزه دارویی گرامی باد.

تاریخ دارو سازی از گذشته های دور تاکنون در کشور عزیزمان ایران آمیخته با حکمت، فلسفه، اخلاق و دانش نوین بوده و هم اینک دانشمندان داروسازی با تحقیق، یژوهش و نوآوری در صنعت دارویی از یک سو و از سوی دیگر داروسازان متعهد و مجرب، دلسوزانه در اقصی نقاط میهن اسلامی با ایثار و فداکاری به مردم عزیزمان خدمت می نمایند.

 در دوران سخت و نفس گیر شیوع و فراگیری ویروس منحوس کرونا فعالیت جهادگرانه و شبانه روزی جوانان این مرز و بوم برای دستیابی به واکسن کرونا عظمت، توانمندی و قدرت علمی خود را به رخ جهانیان کشاندند. در پایان از کلیه فعالان حوزه دارویی که با تعهد و حس مسئولیت پذیری در ارائه خدمات به شهروندان دریغ نمی کنند کمال تشکر را داریم

دکتر علیرضا خسروپناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول

  • گروه خبری : رویداد ها
  • کد خبر : 15378
کلمات کلیدی
مدیر سیستم

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

دسترسی سریع
دسترسی سریع
میز خدمات الکترونیک
تنظیمات قالب