راهبرد مشارکت مصوب دانشگاه علوم پزشکی دزفول

 

این دانشگاه در جهت رسیدن به اهداف سازمانی خود در حوزه های

1- تامین، حفظ و ارتقاء سلامت آحاد مردم

2- تربیت نیروی انسانی متخصص، متعهد و کارآمد

 3- تولید دانش نوین، نهایت سعی و تلاش خود را می‌نماید  تا بتواند  با ارائه خدمات بهتر، رضایتمندی ذینفعان خود را شامل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، دانشجویان، بیماران، تامین‌کنندگان، عموم مردم، نهادهای عمومی را تأمین نماید.

  - تارنمای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات  بهداشتی درمانی دزفول مجهز به امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی  از طریق " انتقادات و پیشنهادات" می‌باشد. در این قسمت شما می‌توانید، به صورت تمام وقت و در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز می توانید انتقادات و پیشنهادات خود راثبت نمایید . به محض ثبت انتقاد و پیشنهاد سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد .

 در این تارنما سعی شده کلیه استانداردهای موردنیاز اعم از کاربرپسند بودن، شفافیت، کیفیت خدمات تارنما، دسترس‌پذیری تارنما، دسترس‌پذیری اطلاعات،  بیانیه حریم خصوصی و  بیانیه سطح توافق خدمات ایجاد گردد

- تارنمای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی دزفول  به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

 سامانه ملی 190 به منظور پاسخگویی و رسیدگی به شکایات بهداشتی درمانی هموطنان عزیز مهیا و بصورت شبانه‌روزی آماده دریافت شکایات شما عزیزان خواهد بود.

برای برقراری ارتباط با ریاست دانشگاه از طریق بخش ارتباط با ریاست دانشگاه اقدام فرمایید .

  - پست الکترونیکی روابط عمومی دانشگاه به آدرس info@dums.ac.ir جهت دریافت پیام های شهروندان و پاسخگویی به آنها ایجاد شده است .

دسترسی سریع
دسترسی سریع
میز خدمات الکترونیک
تنظیمات قالب