به پورتال دانشگاه علوم پزشکی دزفول خوش آمدید.

 

 در این بیانیه شرح داده می‌شود که چه اطلاعاتی، چگونه و به چه منظور از کاربران این مجموعه دانشگاهی دریافت شده و درباره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضیح داده می‌شود. دانشگاه علوم پزشکی دزفول، حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کند. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های این دانشگاه محدود به توانایی‌ها و امکانات دانشگاه می باشد.

ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده مطلع شوید.


-
اطلاعاتی که دریافت می‌گردد:

 

به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.

 

این اطلاعات شامل موارد ذیل می‌باشد:

۱- اطلاعات هویتی مانند: آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی، کدملی، شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همرا، نام شرکت، شناسه ملی، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، شماره دانشجویی

۲- اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند: مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.

۳- اطلاعات نرم افزاری مانند: سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌های ارجاع‌دهنده.

 

 

- چگونگی بهره‌برداری از اطلاعات:

 

دانشگاه علوم پزشکی دزفول به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده برای اهداف ذیل استفاده می‌کند:

۱- ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران

۲- استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها

۳- ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات

۴- استفاده در سامانه های مختلف دانشگاه

 

- امنیت اطلاعات:

 

دانشگاه علوم پزشکی دزفول اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تأیید نشده محافظت می‌کند این دانشگاه اطلاعات شخصی را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند و به اشخاص ثالث ارائه نمی دهد، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کند.

 

- محتوی وب سایت:

 

وب سایت دانشگاه علوم پزشکی دزفول علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای سامانه های متعددی می باشد که هر یک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رسانی فعالیت‌های سازمان و سرویس دهی بهتر به مراجعین مراکز درمانی، عموم مردم، اساتید، کارکنان شاغل یا بازنشسته و دانشجویان طراحی شده است.

 

- مالکیت معنوی و حق انتشار:

 

این پورتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، تحت مالکیت معنوی دانشگاه علوم پزشکی دزفول می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زیر سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی وزارت بهداشت و درمان صادر شده باشد.

 

 - پست الکترونیک و نام کاربری اینترنت دانشگاهی:

 

اطلاعات مورد نیاز متقاضیان پست الکترونیک، به صورت تکمیل فرم الکترونیک، دریافت می‌گردد و اطلاعات اشخاص در آرشیو الکترونیکی بایگانی خواهد شد.
اکانت اینترنت از طریق اداره  آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه، در اختیار اساتید، دانشجویان و کارکنان قرار می‌گیرد.

 

- پیوندها:

 

در پورتال دانشگاه و واحدهای تابعه پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه‌ها ، دانشگاه‌ها و ارگان‌ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت دانشگاهی است، تمامی این سایت‌ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نمایند. وقتی کاربر پورتال دانشگاه علوم پزشکی دزفول از این لینک‌ها استفاده می نماید در واقع از محدوده پورتال دانشگاه علوم پزشکی دزفول خارج می‌شود، لذا مسئولیت کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد بر عهده سایت مربوطه می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

دسترسی سریع
دسترسی سریع
میز خدمات الکترونیک
تنظیمات قالب